0 bodů
139 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Ve škole se rozšířila střevní chřipka. Lítá to z jednoho na druhého. Už dva týdny a vedení na to řekne jen 'To se vyleží' . Nechci,aby něco dcera chytila,zvažuji zavolat hygienické oddělení,ať to uzavřou. Myslíte,že je to správné řešení?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 482 zobrazení
15.5.2014 v kategorii Mobily Hans
0 bodů
1 reakce 237 zobrazení
0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 3.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 673 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 919 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 706 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 860 zobrazení
22.5.2014 v kategorii Zvířata Andělka
...