0 bodů
440 zobrazení
v kategorii Diskuze
Ahoj, mám dotaz, na jakou střední školu jít, i klidně na vysokou, abych měla hodně peněz? Jelikož v dnešní době bez maturity a VŠ, nemáš práci. Mám panickou hrůzu, že skončím jako bezdomovec, nebo na podpoře.

Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

9 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 440 zobrazení
0 bodů
1 reakce 418 zobrazení
0 bodů
1 reakce 689 zobrazení
0 bodů
1 reakce 293 zobrazení
...