Mám dneska blbou náladu a říkám si, že nejsem sám, koho dokážou vytočit úplné maličkosti. Co vás osobně spolehlivě naštve, až vám stoupne tlak? Jsem zvědavý, jestli to máme podobně.
Svedci Jehovovic. Na ne jsem alergickej.
http://ow.ly/wPwPW
a preklad? dyt je to nemecky
stupidni otazky a jeste stupidnejsi odpovedi na odpovedi.cz... diky bohum za tuto poradnu ...nebo spis diky majiteli a adminovi a take vam registrovani i neregistrovani ...
Lidská tupost - ale to asi víš... (mosking) Neznám nic ´ničivějšího´, než je nedostatek inteligence v kombinaci s nadbytkem aktivity.
Hmmmm takže já? :-DDD
Heléééé - že ten koment ´nahlásím´??? :o
Asi surovost, hrubost, agresivita, bezohlednost, vůči někomu, kdo se neumí nebo nemůže bránit. (stop)
Nespravedlnost. Ano, přesněji řečeno to, co si myslím, že je nespravedlnost. A arogance.
A bicyklisti.
Když nekomu napíšu, vím že si to přečet a neodepisuje, a pak si třeba za 4 dny ozve jako by nic, a takhle to udělá třeba 5x za sebou.
takovej aktivní ***** to je horší než třídní nepřítel (shout)
ožrala na hradě
Koho myslíš tím ožralou, kotelníka nebo zahradníka?
arogantního dědka z Vysočiny
CZPoradna.cz