0 bodů
423 zobrazení
v kategorii Auto moto
Poradite prosim nekdo,odkud muze ojel kapat,resp.,se kterou soucastkou je problem?Zkontrolovala jsem provozni kapaliny,vsechny jsou v norme,jen zluta je na minimu,ale tekutina pod autem je husta cerna.Prosim o radu,at me zase v servisu neobelhaji.Fotky rada poslu,moc dekuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Takto to asi nikdo neurčí. Kapat může z mnoha míst na autě. Je třeba podívat se  pod auto, odkud to skutečně kape,  Nad loužičkou bude to špatně těsnící místo.


0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)
nejčastěji to kape z netěsnící olejový vany nebo víka ventilů

doporučim se dle typu auta obrátit na netu na nákej klub a tam se vždy najde člověk kterej na to za rozumnou cenu koukne popřípadě to opraví


Související témata

0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 632 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 352 zobrazení
29.5.2014 v kategorii Auto moto frantaXX Registrovaný (298 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 763 zobrazení
0 bodů
1 reakce 522 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 326 zobrazení
28.1.2016 v kategorii Ostatní bohůš
0 bodů
3 odpovědí 294 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 332 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
...