0 bodů
317 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Čím to doktorka změří? Veme mi krev? Nebo z moči?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Je to krevní test - takže ti "veme krev"...
;-)
Neboj, není to nic hrozného.



0 bodů

No snad to vydržím 8-)

mowla Domácí (2.9k bodů)

Určitě to vydržíš...
;-)
Již ´tisíce matců a otek´ (jinak řečeno ´lidí´) to dokázalo...
:D

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Z krve. Lze to spojit i s rozborem krve pro jinou příležitost.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 457 zobrazení
13.6.2014 v kategorii Společnost Ruda
0 bodů
2 odpovědí 693 zobrazení
0 bodů
1 reakce 217 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
1 reakce 494 zobrazení
0 bodů
1 reakce 263 zobrazení
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
0 bodů
1 reakce 304 zobrazení
27.10.2015 v kategorii Zdraví, krása Dominik Rusnák
0 bodů
2 odpovědí 978 zobrazení
...