0 bodů
1.3k zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Jsem na ÚP a nepobírám žádné peníze. Jdu tam až zase za 2 měsíce tak se zeptám tady. Mohu si přivydělat nějaké peníze když od úřadu nepobírám nic?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
pacourek Registrovaný (34 bodů)

4250 Kč



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Nezapomeňte se se zprostředkovatelkou domluvit na plnění dalších Vašich povinností z toho vyplývajících, abyste nebyla vyřazena z evidence pro nesoučinnost.



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 665 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 529 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 3.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 495 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 881 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 309 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.1k zobrazení
16.6.2014 v kategorii Ostatní Brinďík
0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 440 zobrazení
...