0 bodů
306 zobrazení
v kategorii Finance podnikání
Otevřel jsem si živnost a celí měsíc jsem jí neprovozoval. mám i tak zaplatit zdravotní a sociální? Děkuju

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Pokud jsi ji neukončil ani nepozastavil, tak ti nic jiného nezbývá.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 880 zobrazení
0 bodů
1 reakce 251 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 638 zobrazení
0 bodů
1 reakce 312 zobrazení
0 bodů
1 reakce 354 zobrazení
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
...