Nejdřív klid, ve dvanácti je úplně normální, že nevíš, co si ten druhý myslí, a často to vůbec není tak, že tě nemá ráda. Zkus s ní začít normálně mluvit o běžných věcech, třeba se zeptat na úkol nebo jí s něčím pomoct, ať vznikne přirozený důvod ke kontaktu. Buď k ní milý a slušný, usmívej se, ale nepřetvařuj se, holky obvykle ocení, když je kluk sám sebou. A nezapomeň, že i kdyby to nevyšlo, není to konec světa, kamarádství je dobrý začátek a může z toho být víc.