0 bodů
462 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Nedávno mi známá vyprávěla, že jí prý nějaký léčitel pomohl tam, kde si doktoři nevěděli rady. Sám jsem dost skeptický, ale zajímá mě, jak to vidíte vy. Máte s tím někdo osobní zkušenost?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Některým ano - třeba bylinkářům...
Čarodějům ne.



0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

ano ...verim v lecitelske schopnosti ..samamu a jejich keltskych obdob Druidu...neverim na virgule a jine kraviny ....mowla si plete lecitele a carodeje ...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
0 bodů

Mám jednoho v rodině. Takže ne, nevěřím.

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Některým ano , nekterým ne.

Bred Domácí (4.3k bodů)

I ze svého okolí znám několik případů, kdy léčitelé pomohli, nebo nemoc skončila. Nelze posoudit čí, nebo čeho to bylo zásluhou

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Když se jedná o cizího klienta, tak klidně věřím. Když se jedná o mě a můj problém, tak ne. Vůbec! Raději zajdu k lékaři. Protože jsem zamlada několik léčitelů zažila. Nikdy více!

0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Jen kdyz je dobry, a takovi jsou taky



Související témata

0 bodů
1 reakce 2.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 407 zobrazení
0 bodů
1 reakce 215 zobrazení
23.10.2014 v kategorii Dům a byt arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
11.8.2016 v kategorii Ostatní andy
0 bodů
2 odpovědí 182 zobrazení
28.9.2015 v kategorii Vaření, jídlo blažena
0 bodů
3 odpovědí 279 zobrazení
6.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
+1 bodů
5 odpovědí 440 zobrazení
29.10.2014 v kategorii Diskuze
0 bodů
6 odpovědí 649 zobrazení
6.9.2014 v kategorii Společnost Klement
0 bodů
5 odpovědí 644 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 313 zobrazení
...