0 bodů
490 zobrazení
v kategorii Ostatní
Pořád je mi smutno a v jednom kuse brečím Rozbrečí mě seriál, písnička nebo obyčejných pár vět v knize. A to se to ani netýká ničeho smutného. Například v seriálu, když lidé tančí na maturitním plesu, brečím. Nechápu to. Nevím, jak se toho zbavit.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Tomuto stavu se říká deprese. Zbavíte se jí tak, že půjdete k psychiatrovi a poslechnete, co Vám řekne. Tj. nejspíš vám napíše antidepresiva. Samo to nepřejde, jen se to bude zhoršovat. Odvahu!!




Související témata

0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
18.6.2016 v kategorii Zvířata Vendulka Dirdová
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 hodinami v kategorii Dům a byt honza_z Registrovaný (42 bodů)
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.0k zobrazení
14.5.2014 v kategorii Rostliny, zahrada zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 824 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 811 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 2.6k zobrazení
14.8.2014 v kategorii Ostatní Lewis Registrovaný (129 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 398 zobrazení
1.7.2014 v kategorii Ostatní Alex Jirák
0 bodů
3 odpovědí 420 zobrazení
1.7.2014 v kategorii Ostatní Roman Jílek
...