0 bodů
246 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
Dobry den, chtěla bych se stat pravnickou ale nevim jestli mamjit na gympl nebo na nejakou administrativni....Co je lepší??
A jako ,,vysokou" bych chtela Oxford....

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Pokud dobře rozumím zmatenému textu, tak na Oxford doporučuji gympl.




Související témata

0 bodů
1 reakce 249 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 227 zobrazení
0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 923 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 297 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 326 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 817 zobrazení
...