0 bodů
251 zobrazení
v kategorii Diskuze
Ahoj všem diskutérům, zajímalo by mě, jestli už jste byli obdarování zážitkem? Pokud ano, jak to na Vás působilo? Dáváte po této zkušenosti přednost klasikcým dárkům, nebo jste své blízké začali obdařovat také zážitky?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Ahoj, no taky jsem měl názor, že klasický dárky jsou lepší. Pak jsem nicméně jeden zážitek dostal a fakt to stálo za to. Jednalo se o možnost vyzkoušet si práci moderátora v rádiu, což byl můj dávnej sen,myslím že to nabízela firma rajzazzitku. Tímto se mi kolegové vážně trefili do gusta.




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 556 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 389 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 282 zobrazení
15.8.2016 v kategorii Diskuze Anonim72883829202974643
0 bodů
5 odpovědí 455 zobrazení
+2 bodů
4 odpovědí 623 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 422 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 611 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 736 zobrazení
18.11.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
8 odpovědí 857 zobrazení
...