0 bodů
157 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, mám telefon po obnově továrních dat a nyní si chci stáhnout aplikace přes Google Play, ten mě však vyhodí po pokusu o přihlášení hlášku Je nám líto, ale zřejmě došlo k problému? Jak to mám odbourat , abych mohl normalně stahovat aplikace??? Děkuji za info.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před pavel.sv Registrovaný (34 bodů)
Hláška při přihlášení do Google účtu po obnově továrních dat většinou znamená problém s ověřením účtu nebo s mezipamětí služeb Google. Zkuste tyto kroky: ověřte správné datum a čas (nastavte automaticky podle sítě), připojte se na stabilní Wi-Fi a v Nastavení – Aplikace u položek Google Play, Služby Google Play a Správce stahování vymažte mezipaměť i data. Pomáhá také účet úplně odebrat (Nastavení – Účty) a přidat ho znovu, případně telefon restartovat. Pozor: pokud jste před resetem nezrušili u účtu zámek, může jít o ochranu proti krádeži (FRP) – v tom případě je nutné přihlásit se původním Google účtem, který byl v telefonu předtím.




Související témata

...