0 bodů
735 zobrazení
v kategorii Mobily
Mám starý tlačítkový telefon a nefunguje mi displej a potřeboval bych dostat kontakty z paměti telefonu do počítače. Jak mám telefon propojit, když klasicky přes konektor potřebuji v telefonu povolit přenos, ale na displeji nejde nic vidět? Děkuji za odpověď :

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před peta22 Registrovaný (27 bodů)
Když displej nesvítí a nejde potvrdit režim přenosu, zkuste nejdřív kartu kontaktů obejít úplně – pokud máte kontakty uložené na SIM kartě (ne v paměti telefonu), stačí SIM vyndat a vložit do jiného funkčního telefonu a kontakty si přečíst nebo zkopírovat. Pokud jsou kontakty jen v paměti přístroje, zkuste telefon připojit k PC kabelem a počkat, jestli se nenabídne jako úložiště automaticky bez potvrzení, případně použít software od výrobce daného modelu. Když nic z toho nezabere, nejjistější cestou je nechat vyměnit displej v servisu nebo si tam kontakty rovnou nechat vyčíst – odborník to z paměti dostane i bez funkční obrazovky.




Související témata

0 bodů
1 reakce 421 zobrazení
0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 462 zobrazení
...