0 bodů
179 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Mám omezené fps na 60 ane mám vypnute synchronizace všune nevím co s tím mám dělat ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před misa.kk Registrovaný (36 bodů)
Omezení na 60 FPS i při vypnuté synchronizaci bývá způsobeno tím, že obnovovací frekvence monitoru je nastavená na 60 Hz - i bez V-Sync hra často nepřekročí frekvenci displeje. Zkontrolujte v nastavení Windows (Nastavení > Systém > Obrazovka > Pokročilé nastavení zobrazení) obnovovací frekvenci a nastavte ji na maximum, které monitor zvládá. Dále se podívejte do nastavení grafické karty (NVIDIA Ovládací panel nebo AMD Software) na limit snímků a V-Sync a v samotné hře vypněte případný interní FPS limit. Pokud má monitor jen 60 Hz, je 60 FPS jeho strop a víc bez výměny monitoru nedostanete.




Související témata

0 bodů
1 reakce 418 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
...