Omezení na 60 FPS i při vypnuté synchronizaci bývá způsobeno tím, že obnovovací frekvence monitoru je nastavená na 60 Hz - i bez V-Sync hra často nepřekročí frekvenci displeje. Zkontrolujte v nastavení Windows (Nastavení > Systém > Obrazovka > Pokročilé nastavení zobrazení) obnovovací frekvenci a nastavte ji na maximum, které monitor zvládá. Dále se podívejte do nastavení grafické karty (NVIDIA Ovládací panel nebo AMD Software) na limit snímků a V-Sync a v samotné hře vypněte případný interní FPS limit. Pokud má monitor jen 60 Hz, je 60 FPS jeho strop a víc bez výměny monitoru nedostanete.