0 bodů
286 zobrazení
v kategorii Diskuze
Mam pritele, ale nemiluji ho. Mam ho ale rada a rozejit se s nim nechci, protoze je mi s nim hezky. Jenze i-kdyz se snazim postradam cit. Myslite, ze tenhle vztah bude fungovat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Myslím, že dlouhodobě ne, i když akové věci se dají jen velmi obtížně odhadnout.




Související témata

0 bodů
1 reakce 576 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 699 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 655 zobrazení
22.2.2016 v kategorii Diskuze sluníčko
0 bodů
3 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 332 zobrazení
9.6.2014 v kategorii Diskuze Tereza Host (1 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 529 zobrazení
0 bodů
1 reakce 381 zobrazení
0 bodů
1 reakce 360 zobrazení
...