0 bodů
244 zobrazení
v kategorii Diskuze

Ahoj chtěl bych se zeptat mám 15 let a chci si založit PayPal :) Sou tam nějaká rizika ? Mohl bych si PayPal založit aniž bych měl nějakou jinou kartu ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před MartinK Registrovaný (65 bodů)
PayPal účet si v 15 letech podle podmínek nemůžeš oficiálně založit sám, protože je vyžadováno 18 let nebo souhlas zákonného zástupce – ideálně to proto vyřeš s rodičem na jeho účet. Účet jde založit i bez platební karty, můžeš ho propojit s bankovním účtem (třeba studentským), ale na placení i přijímání peněz musíš mít jeden z těchto zdrojů nastavený. Hlavní rizika jsou phishingové podvody a falešné e-maily, proto nikdy nezadávej přihlašovací údaje přes odkaz z e-mailu a zapni si dvoufaktorové ověření. Podrobné aktuální podmínky pro nezletilé si raději ověř přímo v nápovědě PayPalu nebo se zeptej rodičů.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.1k zobrazení
6.11.2014 v kategorii Diskuze Nikola Flekačová Host (2 bodů)
0 bodů
1 reakce 402 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 430 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 425 zobrazení
0 bodů
1 reakce 422 zobrazení
30.3.2014 v kategorii Finance podnikání Hruška
...