0 bodů
421 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Dobrý den, někdy když platím přes Paypal tak mi to strhne poplatek a někdy pošlu peníze a nestrhne to nic. Čím to je?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Dero Registrovaný (53 bodů)

Podle mě je to podle toho komu peníze posíláš/příjmáš. Když máš firemní Paypal, nebo osobní , je tam rozdíl v těch poplatcích.

Dero Registrovaný (53 bodů)

A asi taky záleží na částce.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 457 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 429 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 424 zobrazení
0 bodů
1 reakce 164 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 567 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 451 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 364 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 711 zobrazení
...