0 bodů
293 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Bojím se obřízky :( nejspíš mě to čeká :/

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Občas je to nevyhnutelné, ale jde to poměrně snadno přežít. Neni to nic zásadního




Související témata

0 bodů
1 reakce 451 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 415 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 573 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 639 zobrazení
0 bodů
1 reakce 355 zobrazení
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
1 reakce 494 zobrazení
0 bodů
1 reakce 208 zobrazení
18.12.2016 v kategorii Zdraví, krása Vrátí se mi do rtů po spálení od tření a
...