0 bodů
292 zobrazení
v kategorii Mobily
nejde my zapnout LG D-605 sam se vipnul a načita jen uvodni logo.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
Když se telefon zasekne na úvodním logu (bootloop), nejdřív zkuste vynucený restart – u LG D605 podržte současně tlačítko napájení delší dobu (klidně 15–20 sekund), ať se vybije a znovu naběhne. Pomoci může i nechat ho nabíjet aspoň půl hodiny, protože podobně se chová i hodně vybitá nebo unavená baterie. Pokud to nepomůže, lze zkusit zavedení do recovery režimu a provést reset do továrního nastavení (pozor, smaže to data v telefonu) – tím se vyřeší většina softwarových zaseknutí. Když ani tovární reset nepomůže, jde nejspíš o hardwarovou závadu (baterie, paměť) a je na místě servis.




Související témata

0 bodů
1 reakce 655 zobrazení
25.3.2020 v kategorii Mobily Lenka
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 506 zobrazení
3.5.2015 v kategorii Mobily Ludmila Kratochvílová
0 bodů
1 reakce 324 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 921 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 29.6k zobrazení
10.7.2014 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 1.9k zobrazení
23.3.2014 v kategorii Mobily Karel Lonský
...