Když se telefon zasekne na úvodním logu (bootloop), nejdřív zkuste vynucený restart – u LG D605 podržte současně tlačítko napájení delší dobu (klidně 15–20 sekund), ať se vybije a znovu naběhne. Pomoci může i nechat ho nabíjet aspoň půl hodiny, protože podobně se chová i hodně vybitá nebo unavená baterie. Pokud to nepomůže, lze zkusit zavedení do recovery režimu a provést reset do továrního nastavení (pozor, smaže to data v telefonu) – tím se vyřeší většina softwarových zaseknutí. Když ani tovární reset nepomůže, jde nejspíš o hardwarovou závadu (baterie, paměť) a je na místě servis.