0 bodů
29.6k zobrazení
v kategorii Mobily

Mám Samsung Galaxy Ace 2 a chci z něho poslat fotku přes e-mail. Připojím ho kabelem, zobrazím složky, ale když si chci rozkliknout nějakou složku a podívat se, co je tam za fotky, nic se mi nezobrazí. co mám dělat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

vyzkousej toto >>
ManageMyMobile http://www.iobit.com/managemymobile.php ..dokud jsem mel Android tak jse to hojne pouzival ...dobre vypada a je funkcni ...(rock) taky by zde byla moznost proste restartovat telefon ...nebo v nastaneni povolit pripojeni prez USB ...nebo reinstal ovladacu v PC
Taky je zde moznost pouzivat primo odesilani fotek pomoci cloudu ..onedrive https://onedrive.live.com/about/cs-cz/ staci si zalozit ucet a stahnout aplikaci pro mobil ma to tu vihodu ze kdyz fotku vyfotis.. tak si ji hned muzes ulozit do slozky aplikace ktera se ti automaticky odesle na Onedrive a tak... mas zase vic mista v Mobilu ...pak jen das fotky sdilet prez email a je to ..navic je mas zalohovane a ikdyz ti klekne mobil tak o fotky neprijdes ....

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Nejčastější příčina je, že telefon je připojený jen v režimu nabíjení. Po zapojení kabelu stáhni horní lištu s oznámeními a u volby USB přepni z „Nabíjení" na „Přenos souborů (MTP)" — teprve pak se složky a fotky v počítači zobrazí. Když to nepomůže, vyzkoušej jiný kabel (řada kabelů umí jen nabíjet, ne přenášet data) a jiný USB port, a restartuj telefon i PC. Dnes je ale často nejpohodlnější fotky vůbec nepřetahovat kabelem a poslat je přes cloud (Google Fotky) nebo rovnou e-mailem z telefonu.


Související témata

0 bodů
1 reakce 654 zobrazení
25.3.2020 v kategorii Mobily Lenka
0 bodů
1 reakce 559 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 920 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.9k zobrazení
23.3.2014 v kategorii Mobily Karel Lonský
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
17.5.2015 v kategorii Mobily Michaela S.
...