0 bodů
359 zobrazení
v kategorii Mobily

Říká se že se nemá telefonovat když je bouřka, uhodí do mě blesk když budu telefonovat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Je to nesmysl. Nevěř tomu.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Běžně ne...
Pokud ale budeš v bouřce poskakovat s rukama nad hlavou (u hlavy), s něčím kovovým v ruce a na volném prostranství, rozhodně pravěpodobnost, že tě blesk bací, zvyšuješ...
V budovách, pod ochranou hromosvodu (nebo Faradayovy klece) je to fuk.



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 370 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 384 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Ostatní Hruška Marek
0 bodů
5 odpovědí 475 zobrazení
0 bodů
1 reakce 448 zobrazení
0 bodů
1 reakce 654 zobrazení
25.3.2020 v kategorii Mobily Lenka
0 bodů
1 reakce 493 zobrazení
0 bodů
1 reakce 849 zobrazení
...