0 bodů
207 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Ahojte, mám problém se svým IMacem, nainstaloval jsem si "boost camp", a díky tomu jsem si vytvořil virtuální okno pro windows, bohužel se ale nemohu dostat zpět do softwaru OS od apple, prosím o radu. Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před MartinK Registrovaný (65 bodů)
Předpokládám, že jde o Boot Camp - nástroj od Applu pro spuštění Windows na Macu. Zpět do macOS se nejjednodušeji dostanete tak, že restartujete Mac a hned po zvuku startu podržíte klávesu Option (Alt), čímž se objeví nabídka pro výběr disku - vyberte 'Macintosh HD' a naběhne macOS. Pokud chcete trvale nastavit, aby se standardně spouštel macOS, lze to ještě ve Windows v ovladači Boot Camp v systémové liště (volba 'Restart in OS X'), nebo v macOS v Nastavení - Spouštecí disk. U novějších Maců s čipem Apple Silicon Boot Camp nefunguje, takže tohle platí pro Macy s procesorem Intel.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 337 zobrazení
0 bodů
1 reakce 222 zobrazení
0 bodů
1 reakce 293 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 440 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 576 zobrazení
0 bodů
1 reakce 406 zobrazení
...