Předpokládám, že jde o Boot Camp - nástroj od Applu pro spuštění Windows na Macu. Zpět do macOS se nejjednodušeji dostanete tak, že restartujete Mac a hned po zvuku startu podržíte klávesu Option (Alt), čímž se objeví nabídka pro výběr disku - vyberte 'Macintosh HD' a naběhne macOS. Pokud chcete trvale nastavit, aby se standardně spouštel macOS, lze to ještě ve Windows v ovladači Boot Camp v systémové liště (volba 'Restart in OS X'), nebo v macOS v Nastavení - Spouštecí disk. U novějších Maců s čipem Apple Silicon Boot Camp nefunguje, takže tohle platí pro Macy s procesorem Intel.