0 bodů
291 zobrazení
v kategorii Auto moto
dobry den.muzu bez obav z nejakeho poskozeni elektro vybavy svarovat trafem na stridavy proud .A nebo je lepsi odpojit baterii popripade ridici jednotku?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Záleží, kde a co budeš svařovat. K poškození by sice dojít nemělo, ale nic nepokazíš, pokud vše odpojíš.




Související témata

0 bodů
1 reakce 279 zobrazení
0 bodů
1 reakce 668 zobrazení
0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
27.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 2.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 394 zobrazení
0 bodů
1 reakce 471 zobrazení
0 bodů
1 reakce 314 zobrazení
0 bodů
1 reakce 617 zobrazení
...