0 bodů
332 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den, jmenuju se Honza a jsem žákem základní školy 2. Stupně. Nedávno jsem jednu holku u nás ve třídě nazval modřinkou, protože mě štvalo to jak se chová... modřinka proto že má na hlavě modřinu už od narození. Řekl jsem jí to asi 10x a ona to kecla učitelce může mi hrozit nějaká důtka nebo horší známka z chování ?? Předem díky za odpověď.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Záleží na tom, jak to zhodnotí učitelka. My tady neznáme všechny okolnosti. V žádném přípaqdě však tvoje chování nebylo v pořádku.




Související témata

0 bodů
1 reakce 264 zobrazení
0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
1 reakce 322 zobrazení
25.11.2016 v kategorii Škola, příklady little_lili
0 bodů
9 odpovědí 441 zobrazení
0 bodů
1 reakce 890 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 884 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 812 zobrazení
0 bodů
1 reakce 558 zobrazení
25.3.2015 v kategorii Škola, příklady Áďa 12
...