0 bodů
335 zobrazení
v kategorii Mobily
dsafdsssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Volil bych Xiaomi, a to kvůli větší RAM, baterii a paměti. Navíc je mi Xiaomi obecně sympatičtější smiley

Ale jsou to dost podobná zařízení, ty malé odlišnosti odpovídají cenovému rozdílu. 





Související témata

0 bodů
1 reakce 273 zobrazení
0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
...