0 bodů
193 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den. Bývalá partnerka žádá o změnu příjmení dítěte na její dívčí jméno., doposud se dítě jmenovalo mým příjmením. Chci se zeptat, pokud bych s tím souhlasil, jsou nějaké změny ohledně mé péče o ní, nebo je to jen formalita? Děkuji za odpověď.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Změní se pouze jméno. Tvoje péče a povinnosti k dítěti zůstávají.




Související témata

0 bodů
1 reakce 602 zobrazení
0 bodů
1 reakce 738 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 3.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 399 zobrazení
0 bodů
1 reakce 492 zobrazení
30.3.2017 v kategorii Právo a zákony Nikola
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 659 zobrazení
16.4.2014 v kategorii Právo a zákony Kandidát na změnu
0 bodů
1 reakce 160 zobrazení
31.8.2015 v kategorii Elektrospotřebiče Radana25
...