0 bodů
366 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den. Když chci dát do občanky jiné trvalé bydliště co musím udělat? Můžu jim to na úřadu jen nadiktovat kde budu bydlet a oni mi to dají do občanského průkazu? Děkuji za odpověď

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Je důležitý souhlas majitele bytu že se tam budeš zdržovat. Jinak by si každý nahlásil bydliště kde by chtěl.
Děkuji půjdu tam tedy i s majitelem bytu a poprosím ho aby vzal dokumenty o bytu. Díky




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 721 zobrazení
11.9.2015 v kategorii Právo a zákony jindra499
0 bodů
2 odpovědí 494 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 201 zobrazení
0 bodů
1 reakce 399 zobrazení
0 bodů
1 reakce 492 zobrazení
30.3.2017 v kategorii Právo a zákony Nikola
0 bodů
1 reakce 193 zobrazení
6.2.2017 v kategorii Právo a zákony Lucie Vranková
0 bodů
5 odpovědí 659 zobrazení
16.4.2014 v kategorii Právo a zákony Kandidát na změnu
...