0 bodů
413 zobrazení
v kategorii Tato poradna
Dobrý den, tři roky jsem po.operací očí, mohu rodit přirozenou cestou nebo je lepší císař? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Myslím, že by to nemělo mít na nic vliv. Gynekolog jistě odpoví přesněji.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 351 zobrazení
15.8.2015 v kategorii Ostatní Gábina444
0 bodů
4 odpovědí 6.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 609 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 483 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 564 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 313 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 940 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 735 zobrazení
...