0 bodů
294 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den, provozuji autodopravu s vozovím parkem do 3,5t a zařizovali jsme dopravu pro jednu firmu která měla ve všeobecných podmínkách uvedené že k této dopravě potřebuji stazku. Jenom že tu my nejsme dle zákona povinní používat a z toho duvodu jsme jí neposlali. A oni nám teď nechťejí proplatit fakturu. Dá se s tím něco dělat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Zkusit se dohodnout. Oni měli stanovené podmínky o kterých jste věděli a nedodrželi je. I když nemáte takovou povinnost ze zákona, na situaci to nic nemění. Neměli jste takovou zakázku brát.




Související témata

0 bodů
1 reakce 307 zobrazení
0 bodů
1 reakce 957 zobrazení
0 bodů
1 reakce 740 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 251 zobrazení
30.3.2016 v kategorii Právo a zákony Jiří Mašek
0 bodů
6 odpovědí 4.7k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 419 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 268 zobrazení
...