0 bodů
428 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
Zdravím, jsem velký fanda biatlonu a už dlouho pátrám po nějaké biatlonové počítačové hře - jediná přijatelná je RTL Biathlon 2009, která ale po chvíli omrzí. Víte o jiné (prosím, ne Biathlon Manii)? Nebo netušíte alespoň, zda nějaká taková není ve vývoji? Díky :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Pravdou je, že čistě biatlonových her je velmi málo a RTL Biathlon 2009 je z nich asi nejlepší. Kromě toho existuje starší Winter Sports / Winter Challenge série (RTL Winter Sports, Winter Sports 2011 a další), kde bývá biatlon jako jedna z disciplín, případně Ski Jumping/Winter Games tituly. Sledujte také fanouškovské módy a mapy do simulátorů – komunita kolem zimních sportů občas vytvoří doplňky. Vzhledem k malé poptávce je nový velký biatlonový titul ve vývoji nepravděpodobný, ale platformy jako Steam je dobré občas prohledat na nově vydané indie hry se zimní tematikou.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 358 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 627 zobrazení
0 bodů
1 reakce 255 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 391 zobrazení
0 bodů
1 reakce 340 zobrazení
23.3.2014 v kategorii Diskuze Toník
0 bodů
1 reakce 300 zobrazení
24.10.2015 v kategorii Počítače, internet anonym
0 bodů
1 reakce 254 zobrazení
24.10.2015 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
2 odpovědí 659 zobrazení
11.4.2014 v kategorii Počítače, internet Pinďa
0 bodů
2 odpovědí 413 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 613 zobrazení
...