0 bodů
340 zobrazení
v kategorii Diskuze

Povedla se podle Vás víc jednička, nebo dvojka?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Jahůdka Registrovaný (87 bodů)

Za mě jednoznačně Mafia 1. Perfektní příběh a hlavně mi sedí ovládání postav a jak se chovají auta. Venkov za městem je taky super, jediné co je slabší je ta grafika. Mafia 2 má sice špičkovou grafiku, ale ten příběh mi nějak nesedí. Nejde ject daleko za město. Navíc se mi nelíbí jak to skončilo. Mafia 1 je podle mě jedna z nejlepších her co kdy vyšla.





Související témata

0 bodů
1 reakce 289 zobrazení
0 bodů
1 reakce 429 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 750 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 558 zobrazení
0 bodů
1 reakce 486 zobrazení
8.9.2016 v kategorii Počítače, internet David
0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
26.5.2016 v kategorii Počítače, internet boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 430 zobrazení
7.10.2015 v kategorii Počítače, internet Hostalek david
0 bodů
1 reakce 698 zobrazení
...