0 bodů
518 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o radu.Jsem ve výpovědní době,která končí 30.6. 2017 a mně zbývá 17 dní dovolené.Nadřízený mi sice tvrdí,že mi firma dovolenou proplatí,ale jelikož přišla uz podruhé pozdě výplata,mám tedy vážné obavy,kdy mi ji proplatí.Podle mých výpočtů bych mel na dovolenou nastoupit 8.6. 2017. Jak mam postupovat?
Dekuji
Tomas

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Pokud ti nadřízený dovolenou nedá, musíš do práce chodit. Jinak by to bylo možno hodnotit jako hrubé porušení kázně a mohla by hrozit i případná náhrada ztrát. Pokud ti ji nedá, tak po skončení budeš čekat na peníze. Taková je realita.




Související témata

0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 379 zobrazení
0 bodů
1 reakce 166 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 950 zobrazení
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
0 bodů
1 reakce 275 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 892 zobrazení
17.2.2015 v kategorii Ostatní Yutsuko
0 bodů
4 odpovědí 363 zobrazení
1.9.2014 v kategorii Ostatní Denisa
0 bodů
5 odpovědí 781 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 399 zobrazení
...