0 bodů
260 zobrazení
v kategorii Mobily
Zdravím, mám Xiaomi Redmi 4a a z nějakého důvodu nemohu přes prohlížeč nic stáhnout. Zobrazí se 'zahajuji stahování', avšak nic se nestane. Jinak přes obchod play stahovat normálně mohu. Mohl by mi někdo poradit?
Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Nejčastější příčinou je plná nebo nedostupná složka pro stahování, případně chyba v samotném prohlížeči. Zkuste v nastavení aplikace prohlížeče smazat mezipaměť a data, zkontrolovat oprávnění k úložišti (Nastavení > Aplikace > váš prohlížeč > Oprávnění > Paměť/Úložiště povolit) a ověřit, že máte v telefonu volné místo. Pokud to nepomůže, nainstalujte si jiný prohlížeč (třeba Chrome nebo Firefox) - když přes něj stahování funguje, je problém v původní aplikaci a stačí ji přeinstalovat nebo resetovat.




Související témata

0 bodů
1 reakce 182 zobrazení
0 bodů
1 reakce 237 zobrazení
0 bodů
1 reakce 255 zobrazení
14.3.2019 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 408 zobrazení
6.11.2018 v kategorii Mobily Viktor
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
0 bodů
1 reakce 215 zobrazení
11.9.2017 v kategorii Mobily Pavel
0 bodů
1 reakce 225 zobrazení
0 bodů
1 reakce 352 zobrazení
17.11.2016 v kategorii Mobily Martin Vachta
...