0 bodů
184 zobrazení
v kategorii Mobily
Zdravím, chci se zeptat jestli se mi po přehrání rom za jinou odblokuje simlock nebo jestli to nemá cenu.. Dík za rady :) PS: sony xperia Z1 C6903 simlock: 3 Three UK

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před evca.s Registrovaný (33 bodů)
Přehrání ROM (firmwaru) samo o sobě simlock neodstraní - simlock je uložený jinde a vázaný na konkrétního operátora, takže nová ROM ho zpravidla neobejde. U Sony Xperií se odemčení obvykle řeší zadáním odblokovacího kódu (unlock code), který buď poskytne operátor Three po splnění podmínek, nebo se kupuje od specializovaných služeb podle IMEI. Doporučuji nejdřív požádat o kód přímo operátora Three, je to nejbezpečnější a často i nejlevnější cesta; placené odemykání přes IMEI funguje taky, ale ověřte si spolehlivost poskytovatele.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 660 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
1 reakce 545 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Mobily Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 346 zobrazení
3.12.2014 v kategorii Mobily Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 664 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
...