0 bodů
327 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý večer. Mám dotaz. Mám mobilní telefon Sony Ericsson Xperia arc s a když jej zapnu tak mi pořád neustále dokola jen bootuje hlavní obrazovku. Byla vyndána SIM karta a bohužel vyndali i paměťovou kartu, ale bez toho aby ji odhlásili a od té doby to prostě nejde nahodit. Telefon byl rootnutý. Bohužel paměťovku smazaly.Jde s tím něco udělat? Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před d.novak Registrovaný (26 bodů)
Nekonečný bootloop u rootnutého telefonu bývá způsobený poškozeným systémem nebo chybějícími daty, na která systém odkazoval (u vás smazaná paměťová karta). První krok: zkuste telefon vypnout a nahodit do recovery režimu (obvykle držením tlačítka napájení + zvýšení hlasitosti) a tam provést wipe cache. Pokud to nepomůže, pomůže až tovární reset (wipe data/factory reset) v recovery - to ale smaže veškerá data v telefonu. Když ani to nezabere, je nejspíš poškozený samotný systém a bude potřeba přehrát firmware přes počítač (flashnutí oficiálního ROMu), což zvládne mobilní servis nebo zkušenější uživatel.




Související témata

0 bodů
1 reakce 429 zobrazení
29.9.2020 v kategorii Mobily Petr
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 380 zobrazení
25.2.2020 v kategorii Mobily Jakub kubik
0 bodů
1 reakce 641 zobrazení
2.11.2018 v kategorii Mobily Dominika Stratilová
0 bodů
1 reakce 392 zobrazení
0 bodů
1 reakce 298 zobrazení
0 bodů
1 reakce 462 zobrazení
0 bodů
1 reakce 802 zobrazení
...