0 bodů
450 zobrazení
v kategorii Ostatní
Dobrý den, chtěla bych mít imaginární kamarádku.Mám už jméno,  pohlaví, povahu, jak bude vypadat, jak se budeme dorozumivat, kdy bude mít narozeniny atd..
(Je mi 14) Je to vůbec možné jí mít?
Děkuju za odpovědi.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Proč ne. Zkrátka si ji vymyslíš. U dětí menšího věku, než jsi ty to neni nic nezvyklého. Dokonce je to přirozené, že mají imaginární postavu ve svém životě, ať už je to zvíře, nebo člověk.




Související témata

0 bodů
6 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 331 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 393 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 697 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 329 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 402 zobrazení
0 bodů
1 reakce 603 zobrazení
...