0 bodů
182 zobrazení
v kategorii Mobily
Ahoj,  mám poměrně nový mobil, Honor P7 lite, a skoro od začátku mám problém s přehráváním písniček a videí. Problém vypadá tak, že si pustím písničku či video, které se  po několika sekundách samo od sebe sekne. Někdy to jsou dvě vteřiny, někdy se to neseká třeba deset minut.  Myslela jsem si, jestli to není nějakým pohybem či gestem, ale když mobil položím na stůl a nic na něm nedělám stejně se to stane znovu. Nevím čím by to mohlo být. Prosím poraďte...

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před MartinK Registrovaný (65 bodů)
Sekání přehrávání bývá nejčastěji způsobeno přetíženou pamětí nebo procesy běžícími na pozadí, méně často poškozenými soubory. Zkuste restartovat telefon, zavřít všechny aplikace na pozadí, uvolnit místo v úložišti (ideálně mít aspoň pár GB volných) a v nastavení vymazat mezipaměť přehrávače či YouTube. Pomoci může i aktualizace systému a samotné přehrávací aplikace, případně přehrání jiným přehrávačem - pokud se to děje jen u stažených souborů, může jít o vadné stažení. Když potíže přetrvají i po továrním resetu, je možná na vině vada hardwaru a stálo by za to telefon nechat zkontrolovat v servisu.




Související témata

0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
9.9.2017 v kategorii Mobily Jana
0 bodů
1 reakce 237 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 687 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 636 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 416 zobrazení
0 bodů
1 reakce 283 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 747 zobrazení
29.3.2014 v kategorii Mobily boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
1 reakce 255 zobrazení
14.3.2019 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 408 zobrazení
6.11.2018 v kategorii Mobily Viktor
...