0 bodů
695 zobrazení
v kategorii Hudba film
Jaká česká komedie je hodně vtipná?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Každému se líbí něco jiného. Mně osobně vždy pobaví Slunce ,seno, -kterýkoli díl a nebo Vesničko má středisková.




Související témata

0 bodů
1 reakce 618 zobrazení
0 bodů
1 reakce 308 zobrazení
21.8.2018 v kategorii Hudba film Vlastimil Plánek
0 bodů
1 reakce 369 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 184 zobrazení
30.12.2015 v kategorii Hudba film Miloš Ebrt
0 bodů
1 reakce 800 zobrazení
30.6.2014 v kategorii Ostatní Jarka K.
0 bodů
2 odpovědí 737 zobrazení
28.6.2014 v kategorii Ostatní Růža liberec
0 bodů
1 reakce 215 zobrazení
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
21.8.2016 v kategorii Sport, volný čas Jiří Novotný
0 bodů
4 odpovědí 238 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 183 zobrazení
...