0 bodů
260 zobrazení
v kategorii Ostatní
Myslíte že je dobré houpat malé dítě v kočárku? Nemůže se mu třeba poškodit mozek?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Mozek se mu určitě nepoškodí. Spíše získá návyk, že bude vyžadovat, aby s ním stále někdo houpal. Houpání je spíše zlozvykem matek a babiček. Jde to i bez houpání.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 361 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 568 zobrazení
0 bodů
1 reakce 792 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 717 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 367 zobrazení
10.7.2014 v kategorii Zvířata anonym
0 bodů
2 odpovědí 298 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Ostatní miluška
0 bodů
2 odpovědí 236 zobrazení
27.8.2015 v kategorii Ostatní matějka
...