0 bodů
298 zobrazení
v kategorii Mobily
Nechat mobil úplně vybít nebo nabíjet průběžně?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
Moderní telefony mají lithiové baterie, kterým hluboké vybíjení do nuly škodí, takže rozhodně nenechávejte mobil úplně vybít. Ideální je nabíjet průběžně a držet stav baterie zhruba mezi 20 a 80 procenty, dlouhé stání na 100 procentech baterii také zbytečně namáhá. Občasné vybití skoro do nuly už dnes potřeba není, to platilo u starých niklových baterií. Mnoho telefonů má i funkci optimalizovaného nabíjení nebo limit nabíjení, kterou se vyplatí v nastavení zapnout.




Související témata

0 bodů
1 reakce 460 zobrazení
0 bodů
1 reakce 174 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 209 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Ostatní maršoun
0 bodů
1 reakce 201 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 359 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Hudba film leoš plenec
0 bodů
1 reakce 448 zobrazení
0 bodů
1 reakce 324 zobrazení
0 bodů
1 reakce 468 zobrazení
23.8.2020 v kategorii Mobily Jana Račická
0 bodů
1 reakce 655 zobrazení
25.3.2020 v kategorii Mobily Lenka
...