0 bodů
269 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den.
Nevíte jakou hru si mám zahrát.
Nevím co mám hrát.
Všude jsou tu samé hry pro malé děti.
Her jako je fifa,nhl nebo nfs je málo.
Prosím,nevíte co mám hrát za hru do pc?
22aa.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před misa.kk Registrovaný (36 bodů)
Z roku 1995 je spousta dodnes výborně hratelných klasik - zkuste třeba Command & Conquer nebo Warcraft II (strategie), Heroes of Might and Magic, dále Full Throttle, The Dig nebo Discworld (adventury) a z akce Descent či Heretic. Pokud chcete novější žánry jako FIFA/NHL/NFS, ale baví vás retro, podívejte se na GOG.com, kde běží staré hry bez problémů na moderním Windows. Napište si, jaký žánr vás nejvíc baví (strategie, akce, závody, adventura), a vyberete přesněji - z té doby je v každém žánru aspoň jeden skvost.




Související témata

0 bodů
1 reakce 679 zobrazení
0 bodů
1 reakce 598 zobrazení
0 bodů
1 reakce 388 zobrazení
0 bodů
1 reakce 617 zobrazení
29.6.2015 v kategorii Počítače, internet randejl
0 bodů
2 odpovědí 471 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 729 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 581 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 430 zobrazení
7.10.2015 v kategorii Počítače, internet Hostalek david
...