Přihlášení
Zapamatovat
Registrovat
Veškerá aktivita
Nové otázky
Reakce!
Nezodpovězené
Uživatelé
Vytvořit novou otázku!
Chat Room
Vytvořit novou otázku!
Píší se měsíce s velkým písmenem?
0
bodů
649
zobrazení
4.8.2018
v kategorii
Škola, příklady
Tony
Pokud je ve větě název nějakého měsíce například leden píše s velkým písmenem?
Prosím,
přihlaště se
nebo
registrujte se
pro vložení reakce k tématu.
1
reakce
0
bodů
14.8.2018
anonym
Ano, píše, pokud je na začátku věty. Ve větě se název měsíce píše malým písmenem, stejně jako dny. Úterý, středa, čtvrtek atd.
Související témata
0
bodů
2
odpovědí
203
zobrazení
Kam s velkým počtem knih
8.7.2015
v kategorii
Ostatní
NardoCZ
0
bodů
1
reakce
360
zobrazení
2 měsíce se řežu jak přestat?
19.1.2018
v kategorii
Tato poradna
Pavlína
řezání
0
bodů
1
reakce
383
zobrazení
Můžu se za necelé dva měsíce naučit vysprinovat/uběhnout hodně rychle kilometr,když se vezme v protaz,že ten kilometr uběhnu v poho normálním tempem?
20.4.2016
v kategorii
Sport, volný čas
anonym
0
bodů
1
reakce
450
zobrazení
LJak se vypořádat s výběrem špatné střední školy?
27.12.2019
v kategorii
Škola, příklady
Adam Pospíšil
škola
0
bodů
2
odpovědí
389
zobrazení
Když už mám podané přihlášky na dvě střední školy a bych chtěla na úplně jinou střední školu, dá se s tím něco dělat? Děkuju
12.4.2016
v kategorii
Škola, příklady
zuzanka3
pomozte mi
rada
0
bodů
3
odpovědí
411
zobrazení
dobrý den chtěl bych se zeptat když chodim do 9 třidy tak jestli by jsem nemohl jit rovnou na učňák jenom s pololetním vysvědčením děkuji za odpověď
29.1.2016
v kategorii
Škola, příklady
Petr
0
bodů
1
reakce
251
zobrazení
Dá se s ředitelskou dutkou nebo 2 na střední školu?
10.12.2015
v kategorii
Škola, příklady
Adam Nemrlí
dá se s ředitelskou dutkou nebo 2 na střední školu?
0
bodů
2
odpovědí
506
zobrazení
píše se tortila s guacamolí nebo guacamole?
28.4.2015
v kategorii
Škola, příklady
anonym
čeština
gramatika
0
bodů
1
reakce
232
zobrazení
kdy si můžu zažádat o změně výši rodičovského příspěvku, malé jsou tři měsíce děkuji
22.6.2016
v kategorii
Právo a zákony
marketa
0
bodů
1
reakce
372
zobrazení
Jak postupovat po ukončení RP, když za 2 měsíce nastupuji na MD?
1.7.2015
v kategorii
Finance podnikání
Lenka
rodina
příspěvek
Kategorie
VŠECHNY KATEGORIE
Auto moto
(499)
Diskuze
(383)
Dům a byt
(357)
Elektrospotřebiče
(218)
Finance podnikání
(268)
Hudba film
(153)
Kutilství, návody
(346)
Mobily
(437)
Móda, oblečení
(148)
Multimédia a hry
(160)
Ostatní
(1.4k)
Počítače, internet
(660)
Právo a zákony
(417)
Společnost
(696)
Sport, volný čas
(286)
Škola, příklady
(266)
Tato poradna
(241)
Rostliny, zahrada
(425)
Vaření, jídlo
(708)
Zdraví, krása
(995)
Zvířata
(504)
Příběhy ze života
(121)
CZPoradna.cz
...