0 bodů
540 zobrazení
v kategorii Auto moto
Pokud u sebe ve vozidle nevozím pumpičku mohu za to dostat pokutu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Ne, nepatří do povinné výbavy, je však v mnoha situacích vhodná.


0 bodů
Povinná není, ale co s prázdným kolem na silnici. Já vozím malý kompresor. Stojí pár korun.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 274 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 484 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 987 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 261 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 393 zobrazení
0 bodů
1 reakce 185 zobrazení
0 bodů
1 reakce 189 zobrazení
15.8.2015 v kategorii Auto moto Martin Košťál
0 bodů
4 odpovědí 860 zobrazení
0 bodů
1 reakce 196 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Ostatní mazák
...