0 bodů
305 zobrazení
v kategorii Společnost
Dobrý den,

máte někdo zkušennosti s prací v Lidlu ve Šternberku,nebo v Olomouci?Jaký je tam kolektiv stávajících zaměstnanců.

Předem díky za info.

Víola

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před radek_h Registrovaný (49 bodů)
Konkrétní zkušenosti s kolektivem na dané prodejně vám nejlépe řeknou lidé, kteří tam pracují, takže zkuste recenze zaměstnanců na portálech jako Atmoskop nebo diskuze na sociálních sítích a v místních skupinách na Facebooku. Obecně se atmosféra liší prodejnu od prodejny a hodně závisí na vedoucím, takže informace z jedné pobočky nemusí platit pro druhou. Dobrý nápad je zajít přímo na prodejnu, zeptat se a vyžádat si na pohovoru možnost den si práci vyzkoušet nebo si promluvit se stávajícími zaměstnanci. Pracovní podmínky, mzdu a směny si nechte potvrdit písemně ve smlouvě.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 546 zobrazení
0 bodů
1 reakce 279 zobrazení
0 bodů
1 reakce 255 zobrazení
21.2.2015 v kategorii Sport, volný čas Jana
0 bodů
2 odpovědí 379 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 406 zobrazení
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 314 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 247 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Společnost Martina P.
0 bodů
3 odpovědí 278 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 367 zobrazení
24.8.2015 v kategorii Společnost Hanibalka
...