0 bodů
232 zobrazení
v kategorii Mobily
Zdravím,

potřebovala bych poradit. Z mé SD karty na mobilu zmizely tři (o kterých tedy vím) složky, ve kterých mám celkem dost obrázků. Nejsem si jistá, v čem je problém, ale tuším, že za tím stojí čistič, který mám v mobilu již předinstalovaný. Tak či onak, dané složky byly pro mě důležité a potřebovala bych je tedy obnovit. Nějaké aplikace jsem již zkoušela, ale ty nefungovaly. Věděl by někdo, jak na to?
Děkuju. ^^

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Hlavní zásada je teď s tou kartou pracovat co nejméně - každý další zápis snižuje šanci na obnovu, takže ideálně kartu vyjměte z mobilu a zasuňte přes čtečku do počítače. Tam zkuste osvědčené programy jako Recuva, PhotoRec nebo DiskDigger (DiskDigger funguje i přímo v Androidu, ale lepší výsledky bývají z počítače). Pokud čistič složky jen přesunul nebo skryl, podívejte se i do koše galerie a do skrytých složek (názvy začínající tečkou). Když jsou fotky opravdu cenné a software je nenajde, zvažte profesionální datovou záchranu - bývá to dražší, ale úspěšnost je vyšší.




Související témata

0 bodů
1 reakce 765 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 319 zobrazení
28.8.2015 v kategorii Móda, oblečení pugy123
0 bodů
3 odpovědí 334 zobrazení
8.10.2014 v kategorii Tato poradna Lewis Registrovaný (129 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 751 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 575 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
1 reakce 255 zobrazení
14.3.2019 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 408 zobrazení
6.11.2018 v kategorii Mobily Viktor
...