Pokud bílá výplň (plomba) vypadla už po třech dnech, jde velmi pravděpodobně o vadné provedení a máte právo reklamovat odvedenou zdravotní službu u zubaře, který výkon provedl. Reklamaci podejte písemně původnímu zubaři a žádejte buď bezplatnou nápravu (novou plombu zdarma), nebo vrácení zaplacené částky 870 Kč; nový zubař vám sice plombu udělá, ale tu vám původní lékař nezaplatí. Když ordinace reklamaci odmítne, můžete se obrátit na Českou stomatologickou komoru nebo podat stížnost na krajský úřad, který vydává oprávnění k poskytování zdravotních služeb. Schovejte si doklad o platbě a ideálně si nechte od nového zubaře písemně potvrdit, že předchozí ošetření bylo nekvalitní – konkrétní postup si raději ověřte i u spotřebitelské poradny.