0 bodů
263 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Nasla jsem si jineho zubare, ten po mne bude chtit zaplatit samozrejme znova

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
Pokud bílá výplň (plomba) vypadla už po třech dnech, jde velmi pravděpodobně o vadné provedení a máte právo reklamovat odvedenou zdravotní službu u zubaře, který výkon provedl. Reklamaci podejte písemně původnímu zubaři a žádejte buď bezplatnou nápravu (novou plombu zdarma), nebo vrácení zaplacené částky 870 Kč; nový zubař vám sice plombu udělá, ale tu vám původní lékař nezaplatí. Když ordinace reklamaci odmítne, můžete se obrátit na Českou stomatologickou komoru nebo podat stížnost na krajský úřad, který vydává oprávnění k poskytování zdravotních služeb. Schovejte si doklad o platbě a ideálně si nechte od nového zubaře písemně potvrdit, že předchozí ošetření bylo nekvalitní – konkrétní postup si raději ověřte i u spotřebitelské poradny.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 784 zobrazení
0 bodů
1 reakce 578 zobrazení
0 bodů
1 reakce 276 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 418 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 507 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 527 zobrazení
...