0 bodů
590 zobrazení
v kategorii Auto moto
Zdravím všechny čtenáře.
Mohl by mi někdo pomocí při výběru nového SUV.
Popřípadě říct nějaké klady / zápory k těmto vozům.
Škoda Kodiaq
Škoda Kamiq
Škoda Karoq
Suzuki Vitara
Opel Crossland X
Peugeot 2008
Dacia Duster
Volkswagen Tiguan
Ford Kuga
Mitsubishi ASX

Děkuji za jakoukoli odpověď.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Nelze takto poradit. Každý máme jiné potřeby a jiná očekávání. Já osobně v takovéto situaci, vzhledem ke svým nárokům a potřebám volil Dacii.


0 bodů
Pokud by nešlo o peníze, tak za mě Kuga, nebo Tiguan.


Související témata

0 bodů
1 reakce 280 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 763 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto jana_r Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto honza_z Registrovaný (41 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
...