0 bodů
463 zobrazení
v kategorii Auto moto
Zdravím,mám nejspíš problém s nejakou elektronickou části ve fabii 1.4 mpi r.2001 ,jedná se o časté ukazování a zvukovou signalizací červené olejnicky,při tom olej je v polovine,rychle blikající levý blinkr ,který vizuálně nebliká a pravý tachometr s rychlostí neukazuje ,pouze otáčky ,  chtěl bych se optat,o jakou závadu by se mohlo jednat  a na kolik by teoreticky vyšla cena materiál +oprava.dekuji moc.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)
problém by moh bejt bud v kabeláži co je v motoru pod baterií a filtrboxem

ten svazek hnije musí se rozizolovat a opravit

nebo bude v háji elektronika přístrojové desky

chce to svěřit zkušenému autoelektrikářovi který si stim poradí




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 632 zobrazení
0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
0 bodů
1 reakce 229 zobrazení
0 bodů
1 reakce 390 zobrazení
0 bodů
1 reakce 536 zobrazení
3.6.2018 v kategorii Auto moto Adam
0 bodů
1 reakce 488 zobrazení
6.7.2017 v kategorii Auto moto Filip
...