Tohle chování (telefon naběhne jen na nabíječce, smyčka restartů, opakovaný eRecovery) ukazuje na to, že nový nabíjecí konektor buď nemá dobrý kontakt, nebo je vadný, případně se při výměně něco poškodilo nebo je vybitá/poškozená baterie. Zkuste konektor znovu pečlivě usadit a zkontrolovat pájené spoje a flex kabel, ideálně otestovat jiným ověřeným dílem. Pomoct může i to, že telefon necháte hodinu nabíjet a pak zkusíte čisté zapnutí, případně přes eRecovery stáhnout a přeinstalovat systém. Jestli si pájením a rozborem nejste jistý, nechte to raději posoudit v servisu, protože u smyčky restartů bývá někdy na vině i deska.